ⓘ Walter Heitz

                                     

ⓘ Walter Heitz

  • podpolkovnik 1. november 1927
  • generalpolkovnik 30. januar 1943
  • generalmajor 1. februar 1933
  • general artilerije 1. april 1937
  • nadporočnik 17. september 1909
  • major 1. april 1922
  • polkovnik 1. marec 1933
  • stotnik 1. oktober 1913
  • poročnik 18. avgust 1899
  • generalporočnik 1. oktober 1934
                                     

1. Odlikovanja

  • Wehrmacht-Dienstauszeichnung IV. bis I. Klasse
  • Spange zum EK I 19. maj 1940
  • 1914 železni križec II. razreda
  • viteški križ železnega križa s hrastovimi listi 156.; 21. december 1942
  • RK des Kgl. Preuss. Hausordens von Hohenzollern mit Schwertern
  • Hamburgisches Hanseatenkreuz
  • Spange zum EK II 10. oktober 1939
  • nemški križ v zlatu 22. april 1942
  • viteški križ železnega križa 208.; 4. september 1940
  • Ehrenkreuz für Frontkämpfer
  • 1914 železni križec I. razreda
  • Kgl. Preuss. Dienstauszeichnungskreuz
  • Verwundetenabzeichen, 1918 in Schwarz
                                     

2. Glej tudi

  • seznam nosilcev nemškega križa v zlatu
  • seznam generalpolkovnikov Wehrmachta
  • seznam nosilcev viteškega križa železnega križa
  • seznam nosilcev viteškega križa železnega križa s hrastovimi listi